Vévodkyně Kate s princem Williamem

Vévodkyně Kate s princem Williamem Profimedia.cz

Vévodkyně Kate v kabátu za téměř 100 tisíc! V zelené chtěla být vážná, ale tahle holčička ji rozesmála na celé kolo

Na Den svatého Patrika dorazil princ William (40) s vévodkyní Kate (40) do Aldershotu, kde se potkali s irskou Gardou. Kate samozřejmě neporušila tradiční barvu svátku a oblékla tmavě zelený kabát londýnské návrhářky Laury Green, který ozdobila jedním z národních symbolů Irska – svazkem jetelového trojlístku.

Ač má Kate ve svém šatníku mnohé kousky z klasické konfekce, obzvlášť v chladnějším počasí nosí silné kabátové šaty, které bývají dražší. Model Laury Green stojí v přepočtu 95 tisíc korun. Ke kabátku zvolila ladící klobouk i tmavě zelené lodičky na jehlovém podpatku.

7 tipů urozených dam, které jim pomáhají předejít faux pas na veřejných událostech

Během setkání s vojáky a jejich rodinami zažila Kate veselé chvilky. Obzvlášť ji rozesmála dvacetiměsíční dcera Gaia podplukovníka Roba Moneyho, když si zkoušela nasadit tradiční vysokou medvědí čepici. Rozesmála i prince Williama, který byl jakožto plukovník irské Gardy oblečen do britské uniformy.

Nyní se chystají Kate s Williamem poprvé společně navštívit Jamajku. Podle DailyMailu se od Kate očekává, že by mohla být tou pravou osobou, která přesvědčí hlavní představitele země, aby zůstali součástí Commonwealthu. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků