Aneta Vignerová Super.cz

Druhé dítě se scenáristou Mostu? Krásná modelka se do dalšího rozšiřování rodiny zatím nežene

S Petrem Kolečkem má Aneta Vignerová (34) dvouletého syna Jiříčka. Známý scenárista a filmař, který je mimo jiné autorem úspěšného seriálu Most!, má z předchozího vztahu dvě děti. Touží tedy vůbec Vignerová a Kolečko ještě po dalším společném potomkovi?

„Dětí máme už docela dost. Při Petrově štěstí bychom měli čtvrtého syna,“ řekla Super.cz se smíchem Aneta na fittingu před přehlídkou Beaty Rajské.

Misska Vignerová opět dráždí bez podprsenky: Z rozhaleného saka jí vykukovalo ňadro

Nejkrásnější Češka roku 2009 si váží toho, že může opět pracovat. „Jsem ráda, že už nejsem jen intenzivně s dítětem. Partner chodí domů se zážitky a ambicemi a pro zdravý chod vztahu je podle mě důležité, aby se i žena realizovala,“ míní modelka.

To, že bude podruhé těhotná, ale vyloženě nevylučuje. „Sama jsem ze tří dětí. Vím, jak je těžké se starat o rodinu a sama pak něco vytvářet. Jiřík je skvělý a já si ho užívám. A obávám se, že pokud by přišlo další těhotenství, syn půjde trochu stranou. Takže momentálně to není v plánu, ale pokud to přijde, budu taky šťastná. Zatím se to ale neděje,“ dodala Vignerová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků