Halle Berry se svým snoubencem Olivierem Martinezem.

Halle Berry se svým snoubencem Olivierem Martinezem. Profimedia.cz

Halle Berry by měla navštěvovat kurzy rodičovství. Doporučil jí to soud

Herečka Halle Berry (45) bojuje s expřítelem Gabrielem Aubrym o jejich společnou dceru Nahlu. Šarvátky vyústily v soudem projednávanou agresivitu a o rodiče a dívenku se začali zajímat sociální pracovníci. Ti doporučili modelovi Aubrymu terapie pro zvládání agresivity, malé Nahle psychologické terapie a oběma rodičům společně kurzy rodičovství.

K soudu v Los Angeles se museli Halle a Gabriel dostavit v pondělí 30. ledna, kde si vyslechli, že nejsou dobrými rodiči a měli by na sobě pracovat a přijmout pomoc v kurzech rodičovství pořádaných sociálními pracovníky z Los Angeles.

„Soudní zpráva doporučuje, aby Halle a Gabriel společně navštěvovali kury rodičovství, aby se naučili společně starat o Nahlu. Ty kurzy by jim měly pomoci zvládat společné problémy a stát se tak lepšími rodiči,“ píše magazín Radar Online.

Aubry se měl před několika dny pohádat s chůvou Alliance Kamden, do níž prý i strčil, když držela Nahlu v náručí. Model ale takové obvinění popírá a tvrdí, že chůva to po domluvě s Berry na něj sehrála. Hollywoodská herečka totiž žádá soud, aby jí dceru Nahlu svěřil do výlučné péče a on k ní neměl přístup. 

Famous


Časová osa článků