Kateřina a Tomáš žijí v Polsku.

Kateřina a Tomáš žijí v Polsku. Foto: archiv K. Kasanové

Stěhování do jiné země pro Kasanovou není překážkou. Zamilovaná kráska by kvůli lásce odešla kamkoli

Před několika měsíci se Kateřina Kasanová (23) přestěhovala z Prahy do polského města Čenstochová. Za životní změnou stojí její vztah s fotbalistou Tomášem Petráškem.

Na neustálé pendlování si modelka už zvykla. „Snažím se to vždy vymyslet tak, abych si nakumulovala co nejvíce práce, a tak v Česku trávím vždy tak tři dny a pak se vracím do Polska,“ popsala Super.cz Kasanová, kterou jsme potkali na fittingu před přehlídkou Beaty Rajské.

Přítel ji okouzlil na sociálních sítích. Po pár týdnech se krásná Kasanová stěhovala za svou láskou do Polska

V Polsku se už cítí doma. „Je to zvláštní říct, ale zabydlela jsem se tam po pěti měsících. Samozřejmě to souvisí s novým vztahem. Je to určitě zásluha Tomáše,“ culila se modelka.

Mohlo by se zdát, že modelka a profesionální fotbalista jsou odkázaní sami na sebe a tím pádem by mohla vzniknout ponorková nemoc. Opak je ale pravdou. „Mám tam už dost práce. Polsko je rozlehlá země, a tak i po Polsku jezdím za prací. Tomáš má navíc každý den tréninky a o víkendu zápasy, takže jsme oba hodně zaměstnaní. Vážíme si času, který spolu trávíme,“ uvedla kráska.

Aktuálně si užívá v exotice s přítelem. V tomto videu se ale misska tulí ke stejně půvabné kolegyni

Teď budeme žít v Polsku, protože tam má Tomáš angažmá na minimálně dva roky. Je ale možné, že ho bude moct koupit nějaký jiný klub. Vůbec se ale nebojím změny. Nemám problém s tím se zabydlet jinde,“ řekla se zamilovaným výrazem v tváři Kateřina Kasanová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků