Taťána Makarenko Super.cz

Soutěž krásy opět na celoplošné televizi: Pracovala jsem na tom 13 let, říká Táňa Makarenko

Datum finále soutěže krásy Miss Czech Republic vyhlásila její ředitelka Taťána Makarenko (32) s velkou parádou. Po třinácti letech, co klání pořádá, její svěřenkyně Natálie Kočendová získala první místo na světové soutěži krásy, a navíc se jí konečně podařilo dostat na obrazovku celoplošné televize. Bylo tedy co slavit.

"Jsem opravdu velice šťastná, že 13. ročník naší soutěže bude vysílaný živě v prime time na kanále Nova Fun, měsíc dopředu se odvysílají také medailonky dívek, které se objeví i na hlavním kanále Novy. Tak myslím, že nebude nikdo, kdo by to neviděl. Všechny naše dívky si zaslouží podporu a jsem ráda, že kvalita soutěže je pro televizi dostačující, aby naši národní soutěž krásy vysílala," řekla Super.cz Táňa.

10 nejhezčích dívek Česka! Prohlédněte si je v celé kráse v plavkách

Poslední ročníky Miss Czech Republic mohli diváci vidět na hudební televizi, je to tedy velký posun. "Doufám, že je to jen začátek a nebude to jen ten jeden rok, ale i ty další, takže mě čeká spousta práce. Proto neskáču radostí úplně do stropu, ale z každého svého úspěchu se samozřejmě těším. A zvu samozřejmě ke sledování finále, protože 7. května to bude velké," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků