Martina Marková

Martina Marková Foto: Super.cz/archiv M. Markové

Věřili byste, že už je třicátnice? Fitness kráska ze StarDance předvedla figuru samý sval a pevný zadeček

Fitness krásku Martinu Markovou (30) si mnozí pamatují z taneční soutěže StarDance. Práci tanečnice už ale pověsila na hřebíček a posledních deset let se naplno věnuje fitness. Její každodenní dřina přináší ovoce a sexy blondýnka se tak může chlubit neuvěřitelně vypracovanou postavou.

Martina nedávno oslavila 30. narozeniny, které by jí hádal ale málokdo. „Cítím a zatím to tak opravdu je, že věk je opravdu jen číslo. Tento rok je zatím jedním z nejlepších doposud. Cítím se nejsilnější, co jsem kdy byla, ve svém tréninku dosahuji nejen estetických, ale také výkonnostně v podstatě nejlepších výsledků,“ svěřila se Super.cz fitness kráska, která má tělo samý sval.

„Cítím se plná energie a také po pracovní stránce je to velmi naplňující,“ svěřila se Martina, která už není jen trenérka, buduje i svou značku nebo se věnuje focení se svým přítelem. A při pohledu na její provokativní fotky je vidět, že je před objektivem jako doma.

Chtěli byste s ní vyrazit na dovolenou? Fitness kráska ze StarDance předvedla vysportované tělo v plavkách

„V tuhle chvíli veškerou nebo velkou většinu pozornosti věnuji především našemu fitness brandu, který nabízí vše, co je pro sport a lidi, kteří žijí aktivním způsobem života potřeba. Pustila jsem se i do návrhu sportovních body - plavek na léto, které by měly mimo jiné také obléct finalistky České Miss,“ svěřila se nám bývalá tanečnice. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků