Benjamin Bratt s manželkou Talisou Soto

Benjamin Bratt s manželkou Talisou Soto Profimedia.cz

Takhle dnes vypadá hollywoodský fešák, jenž proslul rolemi policistů: Poprvé promluvil o rakovině manželky

Herec Benjamin Bratt (58) byl na filmovém festivalu South by Southwest v texaském Austinu za štramáka. V černé mu to seklo a nutno podotknout, že ačkoliv mu táhne na 60, je to pořád fešák. Na akci zapózoval s kolegy z minisérie DMZ, kterou uvede HBO 17. března.

Benjamin je známý například ze seriálu Zákon a pořádek, komedie Slečna drsňák, akčňáku Catwoman a dalších. Rolemi policistů a agentů celkem proslul.

Pár dní před akcí herec poprvé promluvil o rakovině prsu své ženy, modelky a herečky Talisy Soto (54), s níž se oženil v roce 2002. Nemoc jí diagnostikovali v průběhu pandemie.

20 let od vzniku trháku Slečna Drsňák: Jak to bylo s pověstným chrochtáním a kdo dostal při natáčení kopanec do rozkroku?

Obvykle pár informace ze svého soukromí nesdílí, jak ale uvedl Bratt v pořadu Today, chtějí s manželkou šířit povědomí o nemoci a apelovat na ženy, aby nepodceňovaly prevenci.

„Musíte o sebe pečovat. Neznamená to jen dobře jíst a žít zdravě, pravidelné lékařské prohlídky by měly být součástí vašeho života,“ vzkázal ženám Bratt.

Sdělil, že manželka podstoupila léčbu, která se na ní pochopitelně podepsala, ale nemoc je díky tomu v klidovém stadiu.

Rakovina vzala hvězdě Správné Susan dva sourozence, teď s ní bojuje sama: Jak je na tom poté, co jí odebrali část plíce?

„Léky jí trochu narušily hormony, ale dobré je, že je aktuálně bez rakoviny. Takže si teď dáváme pozor, aby se nevrátila,“ ujistil.

Hvězdný pár v dubnu oslaví 20 let od svatby. Mají spolu dceru Sophii (19) a syna Matea (16). 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků