Rita Ora s přítelem Taikou

Rita Ora s přítelem Taikou Profimedia.cz

Na kalhotky nebyl prostor: Rita Ora se průhledného materiálu rozhodně nebojí

V nádherné vínové róbě od Elie Saab přišla na předávání cen Critics Choice Awards zpěvačka Rita Ora (31). Dorazila v doprovodu svého přítele, filmového režiséra Taiky Waititiho.

To by nebyla Rita, aby model přece jen neukazoval trochu víc než jen křivky jejího těla. Sametová róba z haute couture kolekce v sobě má všité pruhy průsvitné látky, a to v místech, kde by se značily kalhotky, kdyby nějaké měla. Zpěvačka si tak musela vyrazit naostro.

Rita Ora ukázala svou maminku v plavkách: Po téhle dámě zdědila svůj sex-appeal

Oproti jiným modelům, které odhalují hodně kůže, mohla být Ora v těchto dlouhých šatech klidnější, protože bez výstřihů a rozparků nehrozilo, že někde vykoukne i to, co nemá.

Rita je s novozélandským režisérem Taikou Waititim ve vztahu už rok. On sám nedávno na svém instagramovém profilu prozradil, jak to mezi nimi vzniklo, u valentýnské série fotek páru. „První fotka je z noci, kdy jsme se prvně potkali před čtyřmi lety. Od té doby jsme byli přátelé a před rokem jsme se rozhodli ty věci trošku zkomplikovat, ale ve výsledku je to takhle jednodušší,“ uvedl.

Poprvé ve společnosti jako pár: Sexy zpěvačka vyrazila v minišatech a režisérovi Thora vykukovalo z košile tetování

„Nečekala jsem, že najdu v Austrálii lásku, ani jsem ji nehledala,“ uvedla před časem pro The Independent Ora, která odjela k protinožcům natáčet The Voice Australia a svůj vztah by ráda držela co nejvíc mimo světla reflektorů. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků