Kristen Stewart vyvedla na udílení cen snoubenku Dylan Meyer.

Kristen Stewart vyvedla na udílení cen snoubenku Dylan Meyer. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Konečně ji vyvedla! Kristen Stewart se blýskla na udílení filmových cen po boku půvabné snoubenky

Na červeném koberci spolu zásadně nepózují a na akce chodí separátně, aby je spolu nefotili. Tentokrát se ale Kristen Stewart (33) rozhodla udělat výjimku a na letošním udílení cen Critics' Choice Awards zapózovala fotografům i se snoubenkou Dylan Meyer.

Slavným dámám to nesmírně slušelo. Kristen, nominovaná za roli princezny Diany ve snímku Spencer, vynesla šaty Dolce & Gabbana hodné pro princeznu. Partnerka ji doplnila v outfitu Chanel.

Většinou je to spíš Stewart, kdo preferuje pánskou módu a vyhýbá se podpatkům, vzhledem ke své roli ale pro slavnostní večer zvolila femininní kousek. A dobře udělala, rozhodně patřila k nejkrásnějším herečkám večera.

Nominaci nakonec sice neproměnila, ale smutnit nemusí, čekají ji ještě Oscary a k tomu už prý pomalu připravuje veselku. S půvabnou scenáristkou se zasnoubila na podzim loňského roku a podle všeho už se nemůže dočkat, až půjde k oltáři.

Jeden výstřih hlubší než druhý: Lady Gaga stihla vynést hned dva outfity za večer a stálo to za to

„Chtěla jsem být požádána o ruku, dala jsem najevo, co chci, a ona to báječně zvládla. Takže se bereme,“ oznámila loni v rádiovém vysílání Howarda Sterna.

Na vdavky už prý myslela nějakou dobu. „Když víte, tak víte. V životě není nic jisté, jediné, čím si můžete být jistí, je, když někoho milujete,“ dodala ke vztahu, který doposud příliš veřejně neprožívala. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků