Hana Vagnerová dostala radu od kamaráda, který vyrůstal ve válce. Super.cz

Od kamaráda, který vyrůstal ve válce, dostala důležitou radu: Hana Vagnerová se s ní svěřila naší kameře

Objevila se na opulentním večírku, kde byl ve světové premiéře představen nový film Serpentine její kamarádky Evy Doležalové. Hana Vagnerová (39) na akci sice rozdávala své oslňující úsměvy, ale v soukromí ji, stejně jako většině dalších lidí, do smíchu příliš není.

„Všichni se v této době cítíme špatně, všichni tu úzkost prožíváme. Asi není člověk, který by na to nemyslel,“ odkazovala k válečné situaci na Ukrajině herečka.

Nedodržely dress code kvůli Ukrajině: Je to zásadní vzkaz, říkají Lounová a Kernová, které ubytovávají uprchlíky

„Před pár dny jsem se vrátila z Říma, kde jsem bydlela u jednoho z mých nejlepších kamarádů. Narodil se v Bejrútu v době, kdy zrovna bombardovali porodnici. Vyprávěl mi o tom, jak prožil několik let v bunkru a poskytl mi úhel pohledu, jak se na věc dívat,“ vyprávěla Super.cz Hanka.

„Nejdůležitější je totiž neklesnout na duchu. Jejich tatínek jim zakázal sledovat zprávy, každý den v bunkru hráli na hudební nástroje, snažili se prostě povzbudit ducha,“ popsala svůj aktuální postoj Hanka a jedním dechem dodala: „To se snažím dělat i já. Tak vnímám i dnešní akci. Pokud najdeme něco, co nás těší a čím pomůžeme sami sobě, tak pak budeme mít víc energie k tomu pomáhat zase dál,“ míní herečka.

Šprtka, ale rebel! Hana Vagnerová prozradila, jaký předmět jí na škole nešel a čím se ztrapnila při natáčení

Ta se teprve před pár dny vrátila z Itálie, poslala peníze na Člověka v tísni a nyní se bude chtít zapojit ještě aktivněji. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků