Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis Profimedia.cz

Hollywoodská legenda šokovala snímkem bez filtru: Zatahuji břicho od 11 let, už to dělat nebudu, vzkázala

Jamie Lee Curtis (63) už nehodlá nic předstírat. Hvězda legendární hororové série Halloween se podělila o snímek v kostýmu své postavy z nového sci-fi filmu Everything Everywhere All at Once a nechala se slyšet, že trvala na tom, aby její hrdinka působila co nejpřirozeněji a byla úplně bez filtru.

„Tento miliardový průmysl je hlavně o skrývání věcí,“ rozepsala se v popisku fotky. „Korektory, formovače těla, výplně, zákroky, oblečení, přípravky na vlasy, všechno, abychom skryli, kdo doopravdy jsme. Už nechci nic skrývat,“ dala najevo svůj postoj.

Na snímku pyšně vystavuje bříško ve žlutém svetru. „Zatahuji břicho už od 11 let, kdy jsem začala vnímat kluky a těsné džíny. Rozhodla jsem se uvolnit každý sval, který jsem doposud zatínala, abych skryla realitu,“ prohlásila hrdě.

Eva Decastelo se ukázala zcela bez make-upu i bez filtrů: Tohle je realita dvaačtyřicetileté ženy

„Nikdy jsem se necítila svobodněji po kreativní i psychické stránce,“ dodala. O „skrývání reality“ ví své. I ona byla v minulosti posedlá dokonalým vzhledem a podstoupila nejeden kosmetický zákrok.

„Podstoupila jsem to všechno, malou plastiku, malou liposukci i malý botox, ale nic z toho nestálo za to,“ přiznala v minulosti.

Herečka dále doplnila, že film stihli dotočit těsně před začátkem pandemie koronaviru, v březnu 2020. Fotografie je tak minimálně dva roky stará. Snímek bude uveden v následujících dnech na filmovém festivalu SXSW v Austinu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků