Khloe Terae

Khloe Terae Profimedia.cz

Sexy Kanaďanka z Playboye provokovala na pláži. Kočka milující plastiky dráždila v bikinách

Kanadská kráska Khloe Terae se jako modelka prosadila díky magazínu Playboy. Obálku pánského časopisu svými sexy křivkami ozdobila už několikrát. Naposledy ji fotografové zvěčnili na Miami Beach, kde si dopřávala relax na pláži. Modelka s výraznými křivkami předvedla všechny své přednosti v bikinách se zvířecím potiskem. Doprovod jí pak dělal její psí mazlíček.

Glamour modelka se pořád udržuje ve formě a není divu, že patří k oblíbeným plavkovým modelkám. Mimo jiné pózuje na žhavých fotkách pro jednu kalifornskou značku balené vody. Khloe také patří k ženám, které otevřeně mluví o nejrůznějších úpravách zevnějšku. Podstoupila několik plastik poprsí, a dokonce i na intimních partiích.

Po porodu si nebyla jistá, jestli bude ještě předvádět prádlo: Teď se plus size modelka ukázala v krajkách

„Kromě prsou jsem si nechala udělat nos a odstranit stydké pysky,“ v rozhovoru pro podcast Inside. A to ještě před osmnáctými narozeninami. „Dělala jsem gymnastiku a nosila trikoty a podobně. Připadalo mi to prostě neestetické, tak jsem si nechala upravit vaginu a miluji to,“ vysvětlila, proč si nechala sáhnout na intimní partie.

Terae ale rozhodně neutrácí jen za plastiky. Své výdělky směřuje i na podporu dětí s autismem, kterým trpí její mladší bratr James. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků