Thylane Blondeau

Thylane Blondeau Profimedia.cz

Někdejší nejkrásnější holčička světa ukázala holé břicho a značkové bombarďáky, které vytáhla vysoko nad kalhoty

Pařížský týden módy v úterý skončil a ani na posledních přehlídkách nechyběly známé tváře. Na show značky Miu Miu dorazila i někdejší nekrásnější holčička světa Thylane Blondeau (21).

Modelka dorazila na přehlídku v outfitu laděném do šedé barvy s akcenty modré, které ladily i s líčením. Thylane i ve stále chladnějším počasí oblékla krátký svetřík, ze kterého jí vykukovalo ploché bříško a při pohybech rukou i podprsenka. Z kalhot měla záměrně vysoko vytažené kalhotky v tělové barvě, aby vynikla jejich značka.

Nejkrásnější holčička světa dospěla v sexy dračici: Takhle předvedla své křivky v bikinách

Blondeau byla v pouhých šesti letech vyhlášena za nejkrásnější holčičku světa. V roce 2018 se pak stala nejhezčí tváří roku podle žebříčku TC Candler, který každoročně, od roku 1990, představí 100 nejkrásnějších tváří roku. Loni žebříček vyhrál Paing Takhon a na druhém místě byl Chris Hemsworth (38).

Ke svému prvenství se tehdy vyjádřila s nadšením. „Pořád tomu nemůžu uvěřit, děkuji TC Candler a všem, kdo hlasovali. Jsem vám za to nesmírně vděčná,“ napsala tehdy k vyhlášení ankety modelka patřící pod agenturu IMG, kde je také upsaná Kaia Gerber (20) či Gigi Hadid (27). 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků