Kim Kardashian a Pete Davidson

Kim Kardashian a Pete Davidson Profimedia.cz

Kim Kardashian (41) poprvé promluvila o vztahu s komikem Petem Davidsonem (28): Fanoušci se mají na co těšit

Jsou to čtyři měsíce, co to Kim Kardashian (41) a Pete Davidson (28) dali dohromady, a televizní hvězda je konečně připravená o vztahu mluvit. 14. dubna uvádí streamovací síť Hulu reality show Kardashianovi a fanoušky zajímalo, jestli v ní uvidí i Davidsona.

„Netočila jsem s ním, ale nejsem ani proti. Jen takové věci nedělá,“ uvedla pro nové číslo Variety, v němž promuje rodinnou show společně s matkou Kris a sestrami Kourtney a Khloé.

Z její odpovědi sice není zcela jasné, jestli se Davidson v show objeví, nebo ne, o podrobnosti ze soukromí páru ale diváci nepřijdou.

Nikdy nepoznáš moje děti! Kanye West se ostře pustil do nového partnera Kim Kardashian

„Dozví se, jak jsme se poznali, kdo koho kontaktoval první a jak to celé proběhlo. Zkrátka všechny detaily, které lidi zajímají. Jsem rozhodně připravená mluvit a vše vysvětlit,“ lákala fanoušky.

Ačkoliv se ke vztahu doposud nevyjádřili, objevují se Pete s Kim spolu často na veřejnosti. Vztah si prý užívají, a to i navzdory útrapám, které Kim musí snášet od svého skoro exmanžela Kanyeho Westa.

Ten mimo jiné slovně napadal jak Kim, tak Peta, a to i ve svých písních z nového alba Donda 2. Rozvod s Westem bude dalším z témat probíraných v reality show. Rapper s rodinou dokonce točil, než se vztah s Kim fatálně pokazil.

Už toho má dost! Kim Kardashian se rázně ohradila vůči neustálým útokům Kanyeho Westa na její osobu

„Věřím, že bychom se měli vzájemně podporovat veřejně a kritizovat soukromě. Nikdy bych na televizních obrazovkách nekritizovala otce svých dětí. Mám respekt k tomu, co uvidí. Stále jsme rodina a vždycky k sobě budeme chovat úctu a lásku. I když to tak nevypadá, jsou i dobré chvíle. Myslím, že je důležité, aby lidé viděli, že věci nejsou vždycky dokonalé, ale mohou se zlepšit,“ dodala k tématu Kim.

Kardashian požádala o rozvod s Westem v únoru loňského roku a soudce už vyhověl její žádosti, aby byla uznána svobodnou, přestože rozvod ještě nedovršili. S Kanyem má čtyři děti. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků