Selma Blair obvinila Rona Carlsona z napadení.

Selma Blair obvinila Rona Carlsona z napadení. Profimedia.cz

Herečka s roztroušenou sklerózou obvinila expartnera, že ji fyzicky napadl: Nesmí se k ní přiblížit

Herečka Selma Blair (49) obvinila svého bývalého partnera Ronalda Carlsona (52) z fyzického napadení. K incidentu mělo dojít 22. února v jejím domě v Los Angeles, poté, co ukončili jejich dlouhodobý vztah, stojí v dokumentech, které obdrželo TMZ.

Po hádce měl herečku Carlson povalit, zasednout a začít škrtit. Selma, která trpí roztroušenou sklerózou, dále měla ztratit vědomí. K incidentu byla přivolána policie, když dorazila, herečka krvácela z nosu, znovu ztratila vědomí a byla hospitalizována, stojí dále v dokumentech.

Carlson byl zatčen za trestný čin domácího násilí s tělesným zraněním. Blair pak prostřednictvím svého právníka získala dočasný soudní zákaz přiblížení.

Pandemie zhoršila domácí násilí: Víc oznámení na policii i volání na linku bezpečí, říká modelka, která jím sama prošla

Carlson popřel, že by herečku napadl, a 15 dní po incidentu sám zažádal, aby se k němu nesměla přiblížit. Tvrdí, že herečka napadla jeho a on se jenom bránil. Krvácející nos byl prý důsledek jejího onemocnění.

Blair oznámila, že jí diagnostikovali roztroušenou sklerózu v říjnu 2018. S fanoušky je velmi sdílná, a dokonce natočila o své nemoci dokument. Podstoupila drastickou léčbu v podobě chemoterapií a ozařování a nemoc je aktuálně v klidovém stádiu. Selma se dokonce mohla vrátit k práci.

Necítila nohu a padala, ale nepřestala se usmívat: Selma Blair popsala, jak bojuje s roztroušenou sklerózou

S Carlsonem randila poprvé několik měsíců, krátce předtím, než ji nemoc diagnostikovali. Rozešli se v lednu 2018, ale v roce 2020 vztah obnovili a působili velmi zamilovaně. Blair má desetiletého syna Arthura ze vztahu s Jasonem Bleickem, Carlson má dvanáctiletou dceru z předchozího vztahu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků