Suzy Cortez

Suzy Cortez Profimedia.cz

Stiskl mi ruku a zíral na mě: Brazilská modelka popsala setkání s Putinem

Brazilská modelka Suzy Cortez (32) se dle svých slov setkala s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Stalo se tak v roce 2018 na akci k nadcházejícímu fotbalovému šampionátu. Potkali se na galavečeři v Moskvě.

„Putin mi stiskl ruku a zíral na mě, což mě trochu vyděsilo,“ popsala Cortez. „Celý večer seděl na čemsi jako trůně, a když mi chtěl něco říct, řekl to nejdříve sekretářce a ta přišla ke mně a sdělila mi, co říkal. Hodně mě chválil a zval mě k návštěvě Ruska, kdykoli budu chtít,“ tvrdí modelka a držitelka titulu Miss BumBum.

Dcery ruských oligarchů se staví proti Putinovi: Tyto krásné dívky riskují hodně

Svého času byla Cortez obdivovatelkou ruského prezidenta, v roce 2016 dokonce řekla, že by se chtěla stát Ruskou. To už v kontextu aktuálních událostí neplatí. „Tím, že vyhlásil Ukrajině válku, Putin potvrdil, že je to násilnický psychopat,“ říká nyní modelka a volá po svobodě pro Ukrajinu.

„Mám strach a jsem smutná z toho, co se tam děje,“ tweetuje s tím, že má spoustu ukrajinských přátel a hodlá se účastnit demonstrací na podporu ruskými vojsky okupované země Ukrajině. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků