Cameron Diaz

Cameron Diaz Profimedia.cz

Od té doby, co sekla s hraním, si ani nemyje obličej: Vůbec mě nezajímá, jak vypadám, přiznává Cameron Diaz

Svého času patřila Cameron Diaz (49) k největším hollywoodským hvězdám, ale od té doby, co se před osmi lety uchýlila do hereckého důchodu, se leccos změnilo. Především to, jak přistupuje ke svému zevnějšku.

V podcastu Rule Breakers přiznala, že o svém vzhledu moc nepřemýšlí a příliš času mu také nevěnuje.

„Je mi to úplně jedno. To poslední, na co bych myslela, je, jak vypadám. A nic moc se sebou nedělám. Nikdy si nemyju obličej,“ přiznala s tím, že má asi tunu kosmetiky, na kterou se v koupelně tak akorát práší.

Cameron Diaz (49) a Drew Barrymore (45) fanoušci tleskají za přidání fotky bez úprav a filtrů: Stárnout přirozeně je úžasné

„Tak maximálně jednou za měsíc si řeknu, že bych něco z toho měla použít. Jsem zkrátka v životní fázi, kdy na to nemám energii,“ vysvětlila.

Místo toho se raději soustředí na to, aby byla zdravá a silná. Letos Cameron čeká padesátka, a k tomu je maminkou dvouleté dcery Raddix, kterou přivedla na svět náhradní matka.

Kromě toho se věnuje podnikání. V roce 2020 uvedla na trh vlastní značku vína Avaline. Na obrazovce se naposledy objevila v roce 2014, v muzikálu Annie. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků