Karolína Krézlová Super.cz

Doma má tři velikosti podprsenek. Sexy herečka přiznala, že se jí během měsíce mění velikost vnad. Z dvojek má často čtyřky

Karolína Krézlová (35) překvapuje. Její vnady prý v průběhu měsíce mění velikost. Může se vám stát, že potkáte Karolínu s velikostí číslo dva, ale i s přírodními čtyřkami. "Lítají mi prsa v průběhu měsíce z béček do déček. Lidi na to hodně reagují. Dneska jsem béčko, trošku jsme to nenačasovaly," řekla Super.cz s úsměvem Karolína na focení plavek.

"Je to podle toho, kolik jím, jak jsem zavodněná, tělo se po třicítce prostě chová jinak," vysvětluje herečka. Doma má prý velké množství prádla. "Mám doma tři velikosti podprsenek. Nejde to jinak," usmívá se.

Na Ukrajinu měla letět na svatbu: Nyní se modelka strachuje o rodinu bratrovy nevěsty i o děti kamarádek

Karolína se stala tváří kolekce menstruačních plavek. "Nemůžu nosit tampóny, mám po nich hrozný křeče. Málo se o tom mluví, ale je to tak. Proto menstruační kalhotky nebo plavky preferuju a jsem moc ráda, že to existuje," vysvětluje.

Na focení se extra nepřipravovala. "Přípravy nebyly žádný. Teď toho trošku lituju. Podvědomě se trošku schovávám, Vánoce byly hojné," dodala.

Byla jsem překvapená, pozitivně. Její fotky se mi líbí. Myslím, že budu spokojená z výsledku. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků