Brian Austin Green a Sharna Burgess

Brian Austin Green a Sharna Burgess Profimedia.cz

Nevadí ti, že jsi nástupkyní Megan Fox? zeptali se těhotné partnerky Davida z Beverly Hills: Takhle reagovala

Tanečnice Sharna Burgess (36) čeká svého prvního potomka s hercem Brianem Austinem Greenem (49). Půvabné blondýnce bohužel často předhazují, že je nástupkyní Megan Fox (37), hercovy bývalé manželky. A protože už toho měla dost, rozhodla se zareagovat na dotaz jednoho ze sledujících.

„Jak snášíš, že kráčíš ve stopách Megan Fox?“ zeptal se. „Většinou na takové dotazy nereaguji, ale myslím, že je mnoho žen srovnáváno s expartnerkami svých protějšků. Nebo obecně s jinými ženami,“ reagovala Burgess na otázku v Instastories.

„Společnost nám vštěpuje, že jsme soutěživé a zlomyslné a nebudeme spokojené s tím, co máme, ale pořád budeme chtít, co mají jiní. Jsme posuzovány podle vzhledu a váhy,“ rozepsala se.

Pátý kluk, nebo holčička? David z Beverly Hills a jeho krásná žena odtajnili pohlaví očekávaného dítěte

„Odpověď na tvou otázku je tedy jednoduchá. Nijak. Megan je svá, úžasná žena, stejně jako jsem já. Myslet si, že kráčím ve stopách něčí expartnerky, je nebezpečné. Pokud v tom žijete, povede to ke stejnému výsledku, konci vztahu. Každá jsme jedinečná, takže nechoďte v ničích stopách, máte svou vlastní cestu. Vytvořte si ji,“ dala jasně najevo svůj postoj.

Závěrem dodala, že ženy jsou úžasná stvoření a není nutné, aby se vzájemně haněly. Podle Sharny by si měly pomáhat, podporovat se a vzájemně respektovat.

Green a Fox oznámili rozchod v květnu 2020. Mají spolu tři syny. O pět měsíců později si herec začal s hvězdou americké verze StarDance. Že čekají chlapce, oznámili v únoru letošního roku. Pro herce jde o pátého potomka, kromě dětí, co má s Fox, má ještě dospělého syna z předchozího vztahu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků