Sandra Nováková a Vojtěch Moravec Super.cz

Sandra Nováková chystá další změnu image: Poprvé si zahraje kriminalistku

V záplavě rób na Českých lvech působila ve svém rudém modelu trochu vyčnívala. "Červené šaty mi vybrala moje vizážistka Džamila Nováková už před čtrnácti dny. Žádnou symboliku to nemá," vysvětlovala herečka Sandra Nováková (40). "Já jí říkal, že když padne otázka na šaty, že je jako vlčí mák," doplnil její manžel, režisér Vojtěch Moravec.

Protože jsme ji nechtěli moc trápit, raději jsme s manželským párem probrali jejich filmovou tvorbu. To, že jejich první společný projekt, komedie Matky, která byla divácky velmi úspěšná, mezi akademiky neuspěla, je prý netrápí. "Třeba zaboduje náš další film, Hádkovi, který už je dokončený a premiéra bude v červenci. Tam je aspoň dost konfliktů," smáli se.

To nejsou opravdové bradavky, ale rekvizita: Sandra Nováková si nevzala podprsenku a předvedla parádní figuru

Čeká je i další natáčení. "Za měsíc se začíná na Slapech točit nový osmidílný seriál, kde budu hrát vyšetřovatelku. Bude to moje první policistka, tak se těším," svěřila Sandra. Nás zajímalo, zda se na roli připravovala i fyzicky, ale to prý nezvládla. "Ale aspoň si změním účes, tak nějaká fyzická změna tam bude," slibuje. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků