David James Elliott jako právník Harm v seriálu JAG

David James Elliott jako právník Harm v seriálu JAG Profimedia.cz

Z fešáka Harma se divačkám seriálu JAG podlamovala kolena. Budete koukat, jak dnes herec (61) vypadá!

Narodil se jako David William Smith, po přestěhování do Los Angeles ale zjistil, že herec s tímto jménem (David Smith) už existuje. Umělecký svět a fanoušci ho tak znají jako Davida Jamese Elliotta (61), případně jako Harmona Rabba Jr., řečeného Harma, hlavní postavu z populárního seriálu JAG.

Seriál pojednává o profesi a životě členů vojenské prokuratury amerického námořnictva, vyšetřujících případy související s příslušníky amerického námořnictva.

Na její klučičí vzhled zapomeňte! Takhle dnes vypadá Al z Kroku za krokem

Role Harma Elliottovi přinesla mnoho pozitivních ohlasů, hrdý byl například na reakce aktivních i bývalých vojáků.

„Nedokážu říct, kolikrát mi někdo řekl, jak je rád, že jsme si dali tu práci a postavy zobrazili autenticky a přesně, v souladu se skutečným vojenským životem. Lidé mi také často děkovali za to, že jsem vojákům, kteří jsou často považovaní jen jako součást mašinérie, vtiskl lidskou tvář,“ řekl herec webu fromthedesk.com.

Jak dnes vypadá Odpadlík Lorenzo Lamas (64)? Pětkrát rozvedený fešák šel i s o 27 let mladší snoubenkou do plavek

V JAGu Elliott působil mezi lety 1995 a 2005 a šlo o roli, která ho proslavila po celém světě. Ještě předtím si zahrál např. v Policejní akademii 3, později také ve filmech Trumbo nebo Lansky: Příběh mafie.

Z herecké branže je i Elliottova manželka Nanci Chambers, v níž mohou fanoušci JAGu poznat postavu Loren Singer. Vzali se v roce 1992 a mají dceru Stephanii a syna Wyatta. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků