Jessie Cave

Jessie Cave Profimedia.cz

Herečku z Harryho Pottera hospitalizovali v pokročilém stádiu těhotenství: Nakazila se covidem

Herečka Jessie Cave (34) skončila v nemocnici s covidem. Představitelka Levandule Brown z Harryho Pottera čeká svého čtvrtého potomka a fanouškům se ozvala z nemocničního lůžka.

„Měl někdo z vás covid ve třetím trimestru?“ ptala se sledujících na Instagramu a dodala, že se už týdny cítí, jako by na ni spadla cihlová zeď. Fanoušci ji zahrnuli podpůrnými komentáři.

S partnerem, komikem Alfiem Brownem má herečka už tři děti, Abrahama (17 měsíců), Donnieho (6) a Margot (4). Že čekají další přírůstek, se pochlubili v prosinci.

Herečka z Harryho Pottera sleduje zprávy o lockdownu z nemocničního pokoje. Její dvouměsíční syn má covid

Nejmladší Abraham prodělal covid jen pár měsíců po narození. Herečka s ním byla v nemocnici v lednu loňského roku. Virus zvládal dobře, ale vzhledem k tomu, že mu byly pouhé dva měsíce, lékaři ho raději bedlivě střežili.

Porod syna označila Jessie vlastními slovy jako traumatický. „Po velmi náhlém a rychlém porodu musel být na novorozeneckém oddělení. Přišel na svět za 45 minut, takže se musel rozkoukat a byl v inkubátoru,“ prozradila v talk show Lorraine s tím, že to bylo děsivé období.

Mateřství je také tématem jejího podcastu Whenever It Kicks. Promluvil v něm i otec jejích dětí, s nímž se seznámila v roce 2012.

Z prvního rande už odcházela těhotná: Herečka popsala nestandardní začátek vztahu se známým komikem

Alfie tehdy nechtěl vztah, ale Jessie otěhotněla hned po prvním rande, které vyústilo ve společnou noc. Jak je vidět, nakonec ale vše dobře dopadlo. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků