Suzy Cortez

Suzy Cortez Profimedia.cz

Brazilku s nejkrásnějším zadkem vyhodili z ubytovacího zařízení: V legínách prý byla až moc sexy

Suzy Cortez (32) se proslavila díky Playboyi nebo jako Miss BumBum. Její křivky, a především zadeček, za který si vysloužila titul, obdivují miliony lidí po celém světě. Jsou ale i okamžiky, kdy je modelce sexy vzhled na obtíž.

Brazilka tvrdí, že si v lednu rezervovala ubytování v São Paulu, když se ale potkala s majitelem, vykopnul ji, a dokonce prý vyhodil její věci. To vše kvůli jejímu vzhledu, jak tvrdí.

Majitel se objevil druhý den jejího pobytu a stěžoval si na její outfit, vadilo mu, že má na sobě legíny. Také ji nařknul, že mu v domě zničila nábytek. Pak údajně posbíral její věci a hodil je do popelnice. Suzy nezbývalo než přivolat na pomoc policii. Ta potvrdila, že modelka žádné škody nenapáchala.

Fanoušek modelce nabídl 2 miliony, když si jeho podobiznu nechá vytetovat na intimní místa. Takhle to dopadlo

Cortez je přesvědčená, že pronajímatel takhle jednal kvůli jejímu vzhledu. „Je to největší předsudek a noční můra, jakou jsem zažila. Jsem zahanbená a psychicky otřesená,“ uvedla na sociální síti. „I policii to přišlo absurdní,“ dodala.

Incident nahlásila u zprostředkovatele ubytování, kterým je Airbnb. „Náš tým prošetřuje tato tvrzení, včetně obvinění z diskriminace ze strany hosta. Nadále podporujeme obě strany, aby záležitost vyřešily, a podle našich zásad podnikneme příslušná opatření,“ vyjádřila se společnost. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků