Šok! Neodletěli jsme na dovolenou. Jak tomu předejít?

Nakupujete dovolenou na slevových portálech nebo za podezřele levnou cenu? Pak se vám může stát, že na dovolenou neodletíte. Stejně tak, jako se to stalo rodině z Prahy, kterou zaujala levná cena zájezdu. Rezervujte si dovolenou na stránkách, za kterými stojí silná značka – např. www.dovolena.cz od STUDENT AGENCY, která je známá vysokou kvalitou svých služeb.
Ostrov Mallorca

Ostrov Mallorca

Ostrov Mallorca láká k návštěvě svými přírodními krásami, příznivým podnebím i kulturním bohatstvím. Mallorca je ráj pod sluncem, kde slunce svítí více než 300 dní v roce a po celou tuto dobu je moře průzračné, příjemně teplé a přívětivé. Vyznavači sportu, zábavy, ale i poznávání si také na Mallorce přijdou na své. Jsou zde k dispozici vodní parky, delfinárium a další zábavní centra, nabídka sportů je neméně rozsáhlá od vodních sportů přes silniční a horskou cyklistiku až po tenis nebo golf.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 9 977 Kč včetně DPH
Egypt

Egypt

Když se řekne Egypt, každý si v první chvíli vybaví pyramidy a další starověké památky, kterými tato země překypuje. Egypt však nabízí mnoho dalších atraktivit, mezi to nejzajímavější patří korály v Rudém moři, které jsou rájem pro potápěče. Na své si zde přijdou i golfisté či turisté, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku a poznávání před odpočinkem na hotelové pláži. Těm můžeme doporučit plavbu lodí po Nilu, která je určitě naplní spoustou nezapomenutelných zážitků.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 11 231 Kč včetně DPH
Řecko

Řecko

Řecko je jednou z nejbohatších evropských zemí na kulturní památky a historii. Můžete obdivovat krásy vrcholné Antiky i starověké umění filozofů a architektů. Kromě koutku historie nabízí Řecko specifickou kulturu, architektonické skvosty a překrásné pláže s azurovým mořem. Členité pobřeží protkané malými o většími ostrovy poskytuje příležitost pro atraktivní dovolenou s množstvím výletů, které můžete absolvovat.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 9 363 Kč včetně DPH

Časová osa článků