Sydney Sweeney

Sydney Sweeney Profimedia.cz

Krásku, která se v Euforii nebála ukázat nahá, zdobí na prsteníčku obří kámen. Tohle je její svalnatý snoubenec

Hvězda seriálu Euforie Sydney Sweeney (24) se zasnoubila. Její přítelek Jonathan Davino ozdobil její ruku prstenem s obřím kamenem.

Sydney zachytili před pár dny fotografové v Los Angeles a vzhledem k ležérnímu oblečení se její obří kámen na ruce dosti vyjímal. Herečka si střeží své soukromí, ale magazín People zveřejnil, že jejich zasnoubení bylo potvrzeno.

Před kamerou se nebojí svléknout, pokud to stojí za to: Tohle si myslí nejhanbatější hvězda Euforie o nahotě ve filmech

Herečka byla prvně viděna se svým přítelem v říjnu roku 2018, ale o vztahu nikdy veřejně nemluvila. Naposledy se o mužích vyjádřila v rozhovoru pro časopis Cosmopolitan letos v lednu. „Nerandím s herci, muzikanty ani s nikým ze zábavného průmyslu, protože tak můžu být ta normální Syd úplně nejjednodušeji.“

Její snoubenec, jehož rodina vlastní italskou restauraci v Chicagu a společnost zabývající se technologií a balícími službami, nemá ani sociální sítě. „Mám kolem sebe skvělou podporu a lidi, kteří za mě bojují a dovolí mi být v popředí aniž by ve mně vzbuzovali pocit, že zářím až moc a že musí maličko poodstoupit,“ uvedla v rozhovoru Sweeney.

Mladičká herečka se kvůli roli v novém seriálu ukázala úplně nahá. Podívejte se, jak se nakrucovala v zrcadle

Sydney je hvězdou seriálu Euforie, která nedávno uvedla premiérové díly druhé série. Její postava se jmenuje Cassie Howard a herečka měla ve scénáři mnoho nahých scén. Před touto rolí jste ji mohli vidět i v seriálech Příběh služebnice, Bílý lotos i ve filmech Voyeuři a Tenkrát v Hollywoodu. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků