Robert Pattinson

Robert Pattinson Foto: COLLECTION CHRISTOPHEL/Warner Bros.-DC Entertainment/DC Comics/6th & Idaho Productions

A to si myslel, že se posilovně vyhne: Při natáčení Batmana jsem počítal každý lok vody, přiznal Robert Pattinson

Robert Pattinson (36) sice před časem prohlásil, že ho k posilování nedonutí ani role Batmana, ale trochu se přepočítal. Nyní dokonce přiznal, že si dělal legraci.

„Ty komentáře mě dohnaly. Ale stejně mi přijde trapné vychloubat se, že chodím do fitka, když nejsem vyloženě nabušený svalovec,“ přiznal pro GQ.

Jenže svaly v novém Batmanovi předvedl, a tak jsou všichni zvědaví, jak se dostal do formy. Chtě, nechtě musel tedy kápnout božskou.

5 herců a hereček, kteří odmítli kvůli rolím hubnout: Tyto slavné k dietám nepřinutíte

„Absolvoval jsem asi tříměsíční přípravu, než jsme začali točit. V průběhu natáčení pak cvičíte každý den před prací a po ní,“ prozradil magazínu People.

„A před polonahými scénami se omezujete a omezujete a počítáte i každý lok vody,“ dodal herec, který opravdu není příznivcem cvičení a diet.

Nejlépe mu prý bylo v obleku Batmana. „Je to zvláštní. Lidé na vás hned reagují jinak. Natáčecí tým na vás reaguje jinak. Celý svět se vám změní.“

Slušelo jim to spolu: Zoë Kravitz okouzlila na premiéře nového Batmana vykukujícím poprsím

„A když zachytíte svůj odraz v zrcadle nebo stín na zemi, uvědomíte si, že je vaše postava mnohem větší než vy. Jako by vám nasadili na hlavu korunu,“ popsal, jak se cítil v kostýmu populárního superhrdiny.

Horlivě očekávaný snímek s Pattinsonem a Zoë Kravitz (33) v hlavních rolích jde do kin 4. března a fanoušci se mají opravdu na co těšit. Čeká na ně totiž skoro tříhodinová zábava. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků