Míra Nosek s přítelkyní Zuzanou si na vlastní kůži vyzkouší, co obnáší Výměna. TV Nova

VIP Výměna manželek: Do reality show míří hvězda Románu pro ženy a gay z Účastníků zájezdu

Do reality show Výměna manželek míří známé tváře. Ve středečním premiérovém dílu se diváci mohou těšit na herce Jaromíra Noska (44) a jeho přítelkyni Zuzanu. Televize oslovila i další české celebrity a dva speciální díly Výměny odvysílá v průběhu dubna a května.

„Když přišla nabídka, jestli nezkusit desetidenní odloučení, řekli jsme si, proč ne,“ říká herec známý z filmů Účastníci zájezdu, Rebelové či Román pro ženy.

Doufá, že mu desetidenní změna režimu pomůže překonat zlozvyky. „Rád bych začal chodit spát dřív, protože teď chodím do postele třeba až tak ve čtyři ráno, a je úplně jedno, jestli mám vstávat v šest nebo v jedenáct,“ vysvětlil.

Láska mu evidentně jen kvete: Hvězda Účastníků zájezdu ve společnosti s půvabnou přítelkyní

Herec je ve spokojeném vztahu s přítelkyní Zuzanou, která si nemůže vynachválit, jak jí partner pomáhá v domácnosti. Žádná vztahová krize, na kterou jsou diváci tohoto pořadu zvyklí, se nekoná. Zuzana ale prozradila, že by si ráda vyzkoušela péči o děti, protože časem plánují založit rodinu. V náhradní domácnosti na ni budou čekat rovnou 4 děti, takže se jí přání vyplní. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků