Michaela Nosková

Michaela Nosková Foto: archiv M. Noskové

Neuvěřitelná proměna: Míša Nosková se 14 dní po porodu pochlubila takřka plochým bříškem

Je to čtrnáct dní, co se Míša Nosková (40) stala dvojnásobnou maminkou. S partnerem Jindřichem přivítali na svět společnou dcerku Jasněnku. Zpěvačka se po celou dobu těhotenství věnovala zdravé životosprávě a také cvičení. I díky tomu se po porodu velmi rychle vrací do formy.

Sportu se Míša aktivně věnovala do konce 7. měsíce těhotenství. Samozřejmě po konzultacích s lékařem a pod dohledem svého partnera Jindřicha, který se roky věnuje koučingu. Do porodu pak praktikovala cviky sloužící k úlevě od bolesti zad a uvolnění či zpevnění svalstva (opět pod dohledem a bez intenzity).

A samozřejmě strečink v rozsahu pro nastávající březí zpěvačky,“ řekla Super.cz Míša, která se dva týdny po porodu může chlubit takřka plochým bříškem.

Dva týdny přenášela. Míša Nosková kvůli komplikacím týden tajila porod

Jak sama tvrdí, nejdůležitější je být stále v pohodě, na čemž má velký podíl také partner, který jí je celou dobu oporou.

„Každá žena a každé tělo je jiné, koneckonců i každé těhotenství. Když jsem čekala Elišku, přibrala jsem 25 kg a snažila se další 2 roky dostat do formy. To, že to tentokrát bylo jinak, je samozřejmě fajn pro můj ženský pocit, ale je tam samozřejmě spousta faktorů, které hrají významnou roli. Cvičení v těhotenství i po něm je velice specifické a rozhodně člověk nemůže jen tak naskočit do starých kolejí,“ svěřila se zpěvačka, která se nyní věnuje především rodině a novorozené Jasněnce.

Poprvé po třetím porodu v plavkách: Lilia Khousnoutdinova se koupala na mrazivém Islandu

„Každopádně jsem moc ráda, že jsem měla možnost se začít věnovat společně s Jindřichem právě i trénování dalších lidí a neskutečně mě to baví. Teď v šestinedělí mám fitko spíš ohledně zvedání a pokládání naší malé princezny, ale je fakt, že doma už mám nachystané bosu (balanční podložka - pozn.) a těším se, až se pomalu vrhnu na první cviky,“ dodala Míša Nosková. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků