Natálie Kočendová

Natálie Kočendová Foto: Arthur Koff

Takhle zářila česká kráska na milánském týdnu módy! Sexy Kočendová měla co dělat, aby jí vnady číslo 4 nevypadly ze šatů

Natálii Kočendové se podařil obrovský úspěch. Italská hvězda, módní návrhářka Elisabetta Franchi si ji vybrala pro svoji přehlídku v rámci týdne módy v Miláně. Natálie předvedla jeden z jejích modelů. "Byla to pro mě obrovská čest a velký šok, když nabídka přišla. Být součástí takto prestižního svátku módy? Wow!" řekla Super.cz Natálka.

Bylo to poprvé, co na týdnů módy v Miláně předváděla. "I servis, který mi byl dopřán, byl neuvěřitelný. Auto z letiště, osobní bodyguard, dokonalý program i poté servis na přehlídce, kdy vám lakují i nehty na nohou, přestože máte plné boty," usmívala se Natálie, která vynesla jeden z nejvíce sexy modelů.

Šílené trauma krásné Miss Kočendové. Přímo před ní se ve vlaku ukájel muž

"Musím říct, že jsem byla docela nervózní. Už z toho, že předvádím v Miláně, a k tomu ze šatů, kdy jsem se bála, aby něco nevykouklo. Bylo to o fous, musím říct," dodala Natálka, která za poslední rok neuvěřitelně zhubla a má dole 14 kilogramů. "Možná i proto jsem měla šanci předvádět na tak skvělé show," dodala Miss International Czech Republic. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků