Lela Ceterová a Karlos Vémola

Lela Ceterová a Karlos Vémola Foto: archiv K. Vémoly

Vysmátá fotka s rodinkou a u toho vzkaz na podporu Ukrajiny. Někdy je lepší mlčet, tepou Karlose Vémolu fanoušci

Bojovník MMA Karlos Vémola (36) se společně se svou partnerkou Lelou Ceterovou (32) rozhodl podpořit Ukrajinu, na kterou vtrhla okupační vojska ruského prezidenta Vladimira Putina.

Ani tento vzkaz ale nezůstal bez rozporuplných reakcí, protože ho Karlos umístil pod vysmátou rodinnou fotku a snímek z bazénu, což se k jeho vzkazu moc nehodilo. „Je šílený, že nedaleko našich hranic lítají lidem nad hlavami rakety a umírají nevinní. Doufal jsem, že já ani moje děti nic takového nikdy nezažijeme. Posílám všem na Ukrajinu hodně sil a doufám, že tahle hrůza brzy skončí,“ vzkázal drsný zápasník.

Herec reagoval na útok Ruska na Ukrajinu tímto memem. Odporné a nechutné, drtí ho kritika

Jeho vysmátá fotka ale nezůstala bez odezvy a lidé řešili, že vůbec nebyla vhodná. „Co vám bohužel chybí, je takt, ale myslím, že to většinu z lidí nepřekvapí. Někdy je lepší mlčet,“ zněl jeden z mnoha komentářů.

„Mám tě rád, draku, ale vysmáté fotky se k tomu nehodí,“ přidal se další. „Možná by to k takovému vyjádření chtělo důstojnější fotku,“ napsal jiný fanoušek.

Tyhle vášnivé polibky vám vyrazí dech! Karlos Terminátor Vémola a jeho Lela rozjeli pořádnou divočinu

Vémola si ale za svou „podporující kompozicí“ stojí. „Jde o povzbuzení a vyslání signálu lidem. Pokud si myslíte, že by bylo lepší udělat fotku, kde jsme všichni smutní, tak se nedočkáte,“ vysvětloval.

Našli se i tací, kteří se Karlose zastali. „Ach jo, tak Karlos tady chce vyjádřit solidaritu s Ukrajinou, a stejně se najdou lidi, co řeší vzhled a fotku. Napadlo vás, že děti z Anglie nevídá tak často a neměl jinou, aktuální fotku, ale chtěl ukázat všechny své děti?“ obhajoval Vémolu jeden z fanoušků. Samotný Vémola si ale zkrátka rád dělá věci po svém a na negativní komentáře zvysoka kašle. 

Je vysmátá fotka vhodná u příspěvku na podporu Ukrajiny?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků