Andrea Růžičková Kerestešová Super.cz

Andrea Růžičková opět jako seriálová lékařka. Herečka stále kojí syna, kterému už byly dva roky

Herečka Andrea Růžičková (37), za svobodna Kerestešová, se vrací na televizní obrazovky. Po Ordinaci v růžové zahradě opět ztvární lékařku, a to v sérii Chlap, kterou bude uvádět TV Nova. "Mám pocit, že je to těžší než v Ordinaci, máme i víc lékařských termínů, a to mi dělá strašný problém," řekla Super.cz.

Zažertovali jsme, že ji omlouvá "mléko na mozku". "To je pravda, pořád tam ještě je. Mladšího syna pořád ještě kojím. Jsou mu dva roky, a i podle norem WHO je to v pořádku," míní herečka, jejíž syn Jáchym se narodil 31. prosince 2019. Starší Tobiáš oslaví v srpnu páté narozeniny.

Vrací se s dětmi zpět k přírodě. Andrea Růžičková se nechá klidně vyfotit při kojení

Návrat k natáčení byl se dvěma malými syny náročný. "Občas jsou to těžké chvíle. Nemám žádnou chůvu, občas nám pomáhá manželova maminka, ale hlavně mám skvělého muže, který mi pomáhá a je pořád ten sloup, o který se můžu opřít," pěla ódy na výtvarníka a hudebníka Mikoláše Růžičku.

Kromě herectví a mateřské role se Andrea věnuje sociálním sítím a také začala spolunavrhovat oblečení, o čemž nám vyprávěla i v našem videu. A jak můžete vidět, vypadá skvěle, i když pro to prý nic nedělá. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků