Cambell Kenneford chce vypadat jako Lindsay Lohan a daří se mu to.

Cambell Kenneford chce vypadat jako Lindsay Lohan a daří se mu to. Profimedia.cz

To je gól! Tenhle šestnáctiletý mladík se touží stát Lindsay Lohan. Podobá se jí neuvěřitelně

26. ledna 2012 13:22

Máte pocit, že se díváte na dvojnici Lindsay Lohan (31)? Těsně vedle. Tato okouzlující štíhlá blondýnka je ve skutečnosti šestnáctiletý mladík Cambell Kenneford z anglického Leighton Buzzard, ale Lindsay je spolu se zpěvačkou Lady Gaga (32) jeho velkým vzorem.

Transgender Cambell se od dětství cítil být spíš dívkou a veškeré ryze holčičí věci zbožňoval. To mu zůstalo až dodnes, a tak se naučil líčit, nechal si narůst dlouhé vlasy a odbarvil se na blond. To vše z něj dělá na první pohled velice atraktivní objekt touhy pro mnoho mužů.

Ačkoli by mladý Brit mohl konkurovat modelkám a skutečně již nyní vypadá jako žena, stále ještě nepodstoupil hormonální léčbu. S tou však začne již v průběhu letošního roku. Zhruba po dvou letech jej bude čekat i operativní přeměna pohlaví. Ještě před třemi lety přitom Cambell vypadal zcela jinak. Přestože už se podobal spíše dívce, měl tmavé vlasy střižené nakrátko.

Jak sám Cambell říká, vrstevníci v jeho okolí zatím nejsou schopni jej akceptovat takového, jaký je, a to i přesto, že u těch chlapců, kteří o jeho pohlaví nevědí, musí díky svému vzhledu bodovat na celé čáře. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz