Cambell Kenneford chce vypadat jako Lindsay Lohan a daří se mu to.

Cambell Kenneford chce vypadat jako Lindsay Lohan a daří se mu to. Profimedia.cz

To je gól! Tenhle šestnáctiletý mladík se touží stát Lindsay Lohan. Podobá se jí neuvěřitelně

Máte pocit, že se díváte na dvojnici Lindsay Lohan (35)? Těsně vedle. Tato okouzlující štíhlá blondýnka je ve skutečnosti šestnáctiletý mladík Cambell Kenneford z anglického Leighton Buzzard, ale Lindsay je spolu se zpěvačkou Lady Gaga (35) jeho velkým vzorem.

Transgender Cambell se od dětství cítil být spíš dívkou a veškeré ryze holčičí věci zbožňoval. To mu zůstalo až dodnes, a tak se naučil líčit, nechal si narůst dlouhé vlasy a odbarvil se na blond. To vše z něj dělá na první pohled velice atraktivní objekt touhy pro mnoho mužů.

Ačkoli by mladý Brit mohl konkurovat modelkám a skutečně již nyní vypadá jako žena, stále ještě nepodstoupil hormonální léčbu. S tou však začne již v průběhu letošního roku. Zhruba po dvou letech jej bude čekat i operativní přeměna pohlaví. Ještě před třemi lety přitom Cambell vypadal zcela jinak. Přestože už se podobal spíše dívce, měl tmavé vlasy střižené nakrátko.

Jak sám Cambell říká, vrstevníci v jeho okolí zatím nejsou schopni jej akceptovat takového, jaký je, a to i přesto, že u těch chlapců, kteří o jeho pohlaví nevědí, musí díky svému vzhledu bodovat na celé čáře. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků