Martin Zounar vypadá skvěle.

Martin Zounar vypadá skvěle. Michaela Feuereislová

Martin Zounar se už brzy dostane pod metrák. Podívejte se, jak herec zhubl!

Herec Martin Zounar (55) se před rokem rozhodl pro radikální změnu životního stylu. Přiznal si, že trpí obezitou a kompletně změnil veškerou životosprávu. Změnil jídelníček a začal cvičit pod dohledem osobního trenéra.

A co je důležitější, dřina se mu vyplatila. Dnes je Zounar o 18 kilo lehčí a doufá, že se brzy dostane pod metrák. Zounar rozdával úsměvy na pražské Národní třídě, kde se otevíralo Divadlo Metro, v němž bude společně s dalšími herci účinkovat.

Váhové proměny, které berou dech: 7 známých tváří, kterým se podařilo zatočit s kily navíc

Ač už dnes vypadá výborně, pořád by ale ještě nějaká ta kilečka dolů shodil. A to prý nedržel žádnou zvláštní dietu, pouze prý upravil jídelníček. „Změnil jsem veškeré stravování, nedržel jsem žádnou dietu. A chystá se takový projekt v rámci toho, jakou cestu jsem ušel, bude o tom příjemná knížka a musím říct, že slovo dieta tam opravdu nepadá,“ řekl Super.cz nedávno herec, který také kompletně vyměnil šatník.

„Z tří XL už je jen jedno XL, a hlavně si na něj vidíte,“ vtipkoval Bob Švarc z Ordinace v růžové zahradě. Na jeho proměnu se podívejte do galerie. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků