Haley Bennett

Haley Bennett Profimedia.cz

Kdysi mívala z vystoupení před lidmi osypky, dnes je hollywoodskou hvězdou: Krásná herečka předvedla napěchovaný dekolt

Ve středu proběhlo v New Yorku slavnostní promítání muzikálu Cyrano a středem pozornosti byla jednoznačně herečka Haley Bennett (34). Představitelka hlavní hrdinky Roxanne vystavila na odiv napěchovaný dekolt v šatech Dolce & Gabbana.

Bennett režíroval ve filmu její manžel Joe Wright (49), s nímž má tříletou dceru Virginii. Jsou spolu od roku 2018. Vztah zveřejnili krátce po režisérově rozchodu se skladatelkou Anoushkou Shankar, s níž byl ženatý sedm let a má dva syny.

Haley, kterou si můžete pamatovat z filmů Hudbu složil, slova napsal či Dívka ve vlaku a v poslední době také z dramat Americká elegie a Ďábel, je také skvělou zpěvačkou a tanečnicí.

Slušelo jim to spolu: Zoë Kravitz okouzlila na premiéře nového Batmana vykukujícím poprsím

Přestože na škole trpěla před vystoupeními nervozitou, ze které jí naskakovala vyrážka, dnes je to zcela jiný příběh.

„Byla jsem velmi plaché a stydlivé dítě. Než jsem šla na jeviště, osypala jsem se,“ přiznala listu The Guardian.

S nervozitou bojuje dodnes, ale zvládá ji ukočírovat. Právě „vysněná“ práce na Cyranovi jí v tom pomohla. Kvůli roli spolupracovala s koučkou herců Gretou Seacat.

Julia Roberts byla u milostných hrátek s Richardem Gerem nervózní. Tohle s ní ve filmu Pretty Woman musel udělat režisér

„Nechodila jsem na hereckou školu, nestudovala jsem divadlo. Pomohlo mi to ponořit se do metodické techniky hraní, spíš než přemýšlet o strachu a vlastních pocitech nedostatečnosti,“ popsala spolupráci.

Snímek měl premiéru na filmovém festivalu v Telluride v září loňského roku, v prosinci byl pak promítán v Los Angeles. Pro veřejnost bude uveden 25. března v USA a Británii, česká premiéra je stanovena na 31. března. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků