Kristelová se nerada kouká na nahé slavné babičky. Super.cz

Šťabajzna Kristelová by neroztáhla nohy ani za několik miliónů. Víme proč

Kateřina Kristelová (40) se sice mnohokrát svlékla před objektivem fotoaparátů a dokonce nafotila odvážné fotky pro známý pánský magazín s logem zajíčka. Hranici mezi aktem a pornografií by ale nepřekročila ani za všechny peníze světa.

„Ani za desítky miliónů bych se nenechala nafotit do těch barevných časopisů, kde je to všechno jen o roztažených nohách. Já už jsem vdaná paní, mám rok a půl starou holčičku, takže na takové věci ani nepomýšlím," říká Katka.

Na křtu diáře fotografa Jakuba Ludvíka pro rok 2012 prozradila Katka svůj názor na akty žen s dřívějším datem narození. „Abych byla upřímná, tak to u starších žen nemám ráda. Mohla bych jmenovat určité dámy, které se nechaly nafotit nahé po čtyřicítce a vážně se mi to nelíbilo. Existují ale výjimky. Jedním z příkladů je třeba Mahulena Bočanová, která je nádherná a zraje jak víno," odkazovala Kristelová na hereččin nový akt od Jakuba Ludvíka.

Moderátorce večera nakonec dala za pravdu sama Bočanová (53): „Doma ať se svlékají ženy až do sta let. Když se odhalí před objektivem, tak to už záleží na umění toho daného fotografa." 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků