Vévodkyně Kate si návštěvu nadace v Kodani užila.

Vévodkyně Kate si návštěvu nadace v Kodani užila. Foto: Super.cz/Profimedia

Vysmátá vévodkyně Kate se nedržela zpátky: V sáčku za necelé dva tisíce a podpatcích naskočila do tobogánu

Vévodkyně z Cambridge (40) vyrazila do Kodaně, aby navštívila nadaci Lego Foundation Play Lab, která pomáhá dětem v raném věku se správným vývojem.

A Kate se i tentokrát nechala strhnout hrou. Místo aby to vzala po schodech, naskočila do tobogánu a sjela ho klidně v podpatcích. Jak si jízdu užila, se můžete mrknout ve videu níže.

Na návštěvu zvolila červené sako značky Zara v hodnotě 1700 korun, které zkombinovala s bílou blůzou a černými kalhotami. Jako doplněk zvolila kabelku své oblíbené luxusní značky Aspinal of London.

Takhle rozdováděnou jste vévodkyni Kate ještě neviděli! Rozjela to na tréninku britských ragbistů

Vypadalo to, že si vévodkyně návštěvu užila. Podporou vývoje dětí v útlém věku se zabývá ostatně i Královská nadace vévody a vévodkyně z Cambridge, kterou založila s manželem Williamem (39), a tak je Kate téma blízké.

Dokonce během návštěvy vtipkovala, že se její muž děsí, když ji práce zavede k miminkům nebo batolatům, aby nechtěla dalšího potomka. Kate je maminkou George (8), Charlotte (7) a Louise (4) a ratolesti jí prý výlet za legem dost záviděly.

Není to poprvé, co Kate předvedla svou „hravou“ stránku. Začátkem února převzala patronát nad britským ragbyovým týmem a jako skalní fanynka se rovnou připojila k jednomu z tréninků.

Takhle si vévodkyně Kate užila jízdu na tobogánu.  

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků