Míša Nosková se stala podruhé maminkou.

Míša Nosková se stala podruhé maminkou. Michaela Feuereislová

Dva týdny přenášela. Míša Nosková kvůli komplikacím týden tajila porod

Zpěvačka Michaela Nosková (39) je dvojnásobnou maminkou. V porodnici v Mělníku porodila dva týdny po termínu dceru. Holčička po narození měřila 51 centimetrů a vážila 3,2 kilogramu. Tatínkem dcery je zpěvaččin partner Jindřich Čanda.

„Jmenuje se Jasna Marianne a je to naše princezna Jasněnka,“ svěřila se Super.cz zpěvačka s tím, že dcera nese příjmení po tatínkovi. Po komplikacích se holčička nakonec narodila císařským řezem.

Nebylo to ideální. Hlavně se mnou. Nechtěli jsme to prozrazovat, než budeme v pořádku doma, dodala Nosková, která přivedla na svět druhou dceru. "Snažili jsme se o porod přirozenou cestou, ale nakonec to už nešlo. Ačkoli tomu asi nikdo nebude věřit, mám úzkou pánev, malá se nemohla dostat ven," prozradila dnes již s úsměvem zpěvačka.

V 9. měsíci ještě koncertuje: Těhotná Nosková oblékla šaty štíhlé kolegyně a bříško nebylo vidět

Co se týče jména, velice pečlivě jsme jej zvažovali, hlavně Jindřich se těmito věcmi zabývá a musí přijít, sednout si a mít význam. Jasněnka byla jasná téměř od začátku. Jasna, jak je oficiální tvar jména, evokuje představu čistoty a světla. A druhé jméno Marianne? To je zase Bohem milována. A počáteční písmena Jasna Marianne je zároveň anagram jako Jindřich a Míša,“ svěřila se zpěvačka, která má s partnerem doma celkem 4 děti, Míšinu dceru z prvního manželství a Jindřichovy dvě děti taktéž z minulého manželství. A psa. 

Gabriela Wolfová , Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků