Josef Maršálek prozradil více o druhé řadě populární show. Super.cz

Slavný cukrář o natáčení nové řady Peče celá země: Neměli jsme takové problémy jako ve StarDance

Má to štěstí, že doba koronavirové pandemie na Josefa Maršálka nezafungovala negativně, na rozdíl od jiných lidí pracujících v gastronomii. Známý cukrář nemá vlastní kamennou provozovnu, a tak mohl tvořit bez omezení. „Nevyvíjíme atomové zbraně ani ponorky. Lidé vždycky budou jíst,“ zdůvodňuje situaci Maršálek na narozeninách Jana Přeučila.

Čerstvý pětaosmdesátník Přeučil vzpomíná na nejtěžší životní chvíle. Zatčení otce a nález mrtvé manželky

Maršálka diváci vídají i v druhé řadě reality show Peče celá země. „Další řada je jiná v tom, že do první řady jsme šli neposkvrnění, druhá řada je o něčem jiném. Soutěžící už mají srovnání s první řadou, vědí, co je v soutěži čeká. Navíc máme všichni srovnání s vítězkou Petrou Burianovou a každý soutěžící chce kus jejího koláče,“ popisuje rozdíl nových dílů Maršálek.

Porotce z Peče celá země si touží vzít přítele oficiálně. Svatební dort si prý ale sám péct rozhodně nebude

Druhou řadu oblíbené televizní show natáčel tým v době vrcholící pandemie. „Měli jsme obrovské štěstí, že nás nepotkalo to, co kolegy ve StarDance. Nemuseli jsme takto improvizovat. Všechno bylo odklepnuto na první dobrou,“ usmívá se cukrář, který pekl i pro anglickou královnu Alžbětu II.

Josef Maršálek ve vtipu prohlásil, že ingredience používané v cukrařině mají pozitivní vliv na obranu proti covidu. „Já to říkám pořád. Cukr, čokoláda, máslo a vanilka,“ směje se Josef Maršálek. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků