Denisa Nesvačilová v show Tvoje tvář má známý hlas TV Nova

Ze Slunečné do Tváře: Takhle si krásná herečka v sexy kostýmu Jennifer Lopez poradila se show na tyči!

Hned první úkol v začínající nové řadě show Tvoje tvář má známý hlas byl pro Denisu Nesvačilovou (30) velkou výzvou. Musela se popasovat nejen se zpěvem, ale také s choreografií na tyči. Jejím úkolem bylo vžít se do ikony Jennifer Lopez (52) a připomenout její vystoupení na předloňském finále Super Bowlu.

Z interpretace písně Waiting For Tonight i choreografie měla hvězda seriálu Slunečná velký respekt. Tréninkům věnovala hodně času, poctivě se připravovala.

Hvězda Tváře poprvé promluvila o rodinné tragédii. Teprve nedávno jí zemřela maminka

„Musím se přiznat, že na první číslo to bylo opravdu hodně náročné. Nejtěžší pro mě byla kombinace všech věcí, tedy zpěvu, choreografie, koordinace s tanečníky, to jsem nikdy před tím nezažila. Byla jsem opravdu hodně nervózní, kdybych to mohla dělat ještě jednou, tak bych si to asi více užila, ale i tak to byl skvělý zážitek,“ uvedla.

Na ukázku jejího vystoupení se podívejte na videu.

Změny v porotě i mezi kouči Tváře! Víme, kdo bude hodnotit letošní ročník

S Denisou se o vítězství utkají Monika Absolonová (45), Iva Kubelková (45), Václav Kopta (57), Saša Rašilov (49), Denis Šafařík (27), Nikita Machytková (17) a Martin Carev (23). Večery diváky provedou Ondřej Sokol (50) a Aleš Háma (49). 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků