Jane Seymour

Jane Seymour Profimedia.cz

Doktorka Quinnová je snad nejvíc sexy babička světa. Nestárnoucí herečka (71) byla v rudé róbě nepřehlédnutelná

Herečka Jane Seymour (71) patří k dámám, které oslňují i v babičkovském věku. Vitální sedmdesátnice je hvězdou snad každé filmové premiéry. Nepřehlédnutelná byla i na slavnostním uvedení snímku Ruby's Choice, který se konal v australském Sydney. V rudé róbě byla za neskutečnou šťabajznu. Vynikala především její štíhlá postava a zářivý úsměv.

Seriálová Doktorka Quinnová se pořád udržuje ve výtečné kondici a je to znát. Legendární Bond girl ještě před čtyřmi lety ozdobila obálku Playboye. Tehdy se nechala slyšet, že si připadá víc sexy než zamlada. Co se týče hraní, není divu, že ji režiséři obsazují do rolí nejen jejích vrstevnic, ale i výrazně mladších žen.

11 slavných dam, které na udílení hereckých cen oslnily nadupanými výstřihy

Jane Seymour je sice čtyřikrát rozvedená, ale po šedesátce konečně našla lásku v podobě režiséra Davida Greena (73). Nechce se ani věřit tomu, že herečka tvrdí, že ji muži pokaždé opustili kvůli tomu, že se zamilovali do jiné ženy. Šarmantní dáma ale dřívější vztahové karamboly bere s nadhledem a je ráda, že i po šedástce našla spřízněnou duši. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků