Vendula Příhodová Super.cz

Poznáte hvězdu Hlasu a Máme rádi Česko? Vnadná zpěvačka se převtělila do muže

Na jevišti má v představení Hedwig Roman Tomeš (34), který ztvárňuje roli genderqueer zpěvačky, parťáka, respektive partačku. Roli chorvatského hudebníka, který je i životním partnerem Hedwigy, ztvárňuje zpěvačka Vendula Příhodová, která před lety excelovala v Hlasu Česko Slovenska a nyní ji můžeme pravidelně vídat v pořadu Máme rádi Česko, kde zpívá v doprovodné kapele.

Zatímco Roman se stává na jevišti ženou, Vendula se převtělí do muže. "Musím říct, že je to velmi osvobozující. Nemusíte řešit, jestli jste dostatečně krásná nebo vám není vidět nějaký fald či podbradek. Rocker tohle prostě neřeší a je to boží. Hrozně si to užívám," řekla Super.cz Vendula, která si jako předobraz své role vybrala kamaráda Vaška Noida Bártu (41), o čemž nám vyprávěla v našem videu.

Takhle to hvězdě Hlasu sluší jako Saxaně: Těhotnou Bereniku Kohoutovou nahradí i jako Šíleně smutná princezna

Jediné nepříjemné, co na roli bylo, byl kostým a paruky, ve kterých se pořádně zapotila. "Paruky jsou tedy jako druhá hlava, jsou skvěle udělané. Ale pokud jde o ostatní, mám na sobě asi čtyři vrstvy, tak se potím opravdu hodně," přiznala Vendula. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků