Veronika Lálová

Veronika Lálová Foto: archiv V. Lálové

Proslulým zadečkem vrtí v Brazílii. V Česku není nikdo, u koho bych se mohla vzdělávat, říká tanečnice ze StarDance

Milovnice samby Veronika Lálová (30) měla být letos opět jednou z múz na brazilském festivalu. Proslulý karneval, který se každoročně koná v Rio de Janeiru, byl letos kvůli covidu přeložen. Tanečnice známá ze soutěže StarDance i tak zabalila kufry a odjela do Jižní Ameriky.

„Odjela jsem do Ria i s tím, že jsem věděla, že karneval nebude. Měla jsem už zařízené vše, tréninky, návštěvy škol... Přesto jsem odjela. Je mi to neskutečně líto, těšila jsem se na to a připravovala,“ svěřila se Super.cz tanečnice, která na sobě denně dře a vzdělává se v tanci.

„Odjela jsem si i odpočinout, načerpat novou energii a trénovat, protože u nás v Česku není nikdo, u koho bych se mohla vzdělávat. Kolébka samby je pro mě úžasné místo. Chodím každý den na tréninky, makám hodně, ale chodíme s kamarádkou i na pláž nebo jezdíme na výlety. Jsem za to nesmírně vděčná,“ prozradila nám Veronika, která si užila jeden takový výlet i v nádherném parku, kde pod vodopádem předvedla své dokonalé pozadí v plavkách.

S Pavlem Trávníčkem se jeho sexy tanečnice znovu vrátila na parket. Role vypadnuté ze StarDance pro ni byla nová zkušenost

Svůj proslulý zadeček možná rozvlní na dalším ročníku. „Karneval je bohužel přesunutý na duben, a to už nebudu moct přijet, nemohu tady zůstat tak dlouho. Chodím tady do tanečních škol, a dokonce jsem dostala další nabídky, tak doufám, že to vyjde,“ dodala tanečnice. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků