Porota Tváře (na snímku minulá řada) dozná několik změn.

Porota Tváře (na snímku minulá řada) dozná několik změn. Foto: TV Nova

Změny v porotě i mezi kouči Tváře! Víme, kdo bude hodnotit letošní ročník

V neděli 27. února zamíří na obrazovky již 9. řada show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě kompletního seznamu soutěžících je už známé také složení poroty, ve které budou jak starousedlíci, tak nováčci.

O vítězství budou bojovat osobnosti z řad herců, zpěváků, moderátorů a influencerů. Osmičku soutěžících tvoří: Monika Absolonová (45), Denisa Nesvačilová (30), Iva Kubelková (45), Nikita Machytková, Václav Kopta (56), Saša Rašilov (49), Denis Šafařík a Martin Carev.

Čerstvý padesátník oslňuje tělem atleta. Moderátor Tváře přiznal, čemu vděčí za tyhle svaly

Jejich výkony budou hodnotit porotci Jakub Kohák (47) a Eva Burešová (28), které nově doplní herečka Petra Nesvačilová (36) a slovenský herec, scenárista, režisér a bavič Dano Dangl. V některých z předchozích řad se v porotě střídal VIP host, letos je ale uskupení porotců neměnné.

Diváci se také mohou těšit na nové herecké kouče. V minulosti tuto úlohu zastávala třeba Iva Pazderková, Jitka Čvančarová nebo herci Martin Dejdar a Patrik Děrgel. V 9. řadě bude soutěžícím s přípravou na show pomáhat sourozenecké duo Adéla a Dalibor Gondíkovi. Pořadem budou již tradičně provázet Ondřej Sokol (50) a Aleš Háma (49). 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků