Michaela Gemrotová Super.cz

Takhle to krásné zpěvačce sluší 8 měsíců po porodu. V róbě s hlubokým výstřihem vypadala božsky

Před osmi měsíci se zpěvačka Michaela Gemrotová (36) stala maminkou. Na svět přivedla dceru Anežku, které aktuálně věnuje téměř veškerý svůj čas. Na jeviště už se sice vrátila, ale s prací to nepřehání a mikrofon do ruky bere jen občas.

„Zpívám velice málo a vybírám si kde. Dostala jsem takovou mateřskou dovolenou, páni producenti byli velice shovívaví, za což jim moc děkuji. Teď se slaví 20 let Divadla Broadway a jsem ráda, že tu mohu být,“ řekla Super.cz zpěvačka, která si jubilejní koncert divadla, kde vystupuje deset let, nemohla nechat ujít.

Půl roku po porodu oblékne kostým do Fantoma opery. Postava se změnila, kosti už se nevrátí tam, kde byly, říká zpěvačka

Na jevišti se objevila v krásné bílé róbě s hlubokým dekoltem a nutno říct, že byla během večera opravdu k nepřehlédnutí.

Po odzpívaném koncertě spěchala zpět za svou rodinou. „Mateřskou si užívám, Anežce chci věnovat úplné maximum. Stýská se mi, když jsem bez ní, ale myslím, že i to mimčo si někdy rádo odpočine, takže to není na škodu,“ dodala zpěvačka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků