Courteney Cox

Courteney Cox Profimedia.cz

„Sakra! Vypadám fakt divně.“ Courteney Cox se snažila zachovat mládí a přehnala to s injekcemi. Dodnes lituje

O tom, že to ve snaze dosáhnout mladistvého vzhledu přeháněla s kosmetickými úpravami, herečka Courteney Cox (57) otevřeně promluvila už před několika lety. Nyní se k tématu vrátila.

Dnes už seriálová Monica respektuje svůj věk i vzhled, dříve ale hodně tlačila na pilu. Výsledkem bylo množství zákroků, které jí na kráse spíš ubíraly.

Enormní výdělky Přátel pokračují. Kolik herci dostali za vzpomínkový díl?

„Byly doby, kdy jsem si řekla, že se měním a že vypadám starší. A roky jsem se snažila honit mládí. A nevšimla jsem si, že, sakra, vypadám fakt divně po všech těch injekcích a procedurách v obličeji, které bych už dnes neudělala,“ svěřila herečka v rozhovoru s magazínem Sunday Times Style.

Herečka za dva roky oslaví šedesáté narozeniny a přiznala, že je pro ni těžké to slyšet či vyslovit. „Na tom, že je člověku 60, není nic špatného, jen tomu nemůžu uvěřit. Jak to letí,“ uvedla. „Bez debat jsem usazená, v životě jsem se toho hodně naučila. Co si užít, o co se snažit i co nechat být.“

Courteney Cox oslavila 56. narozeniny. Do dalšího roku vběhla v bikinách a vypadá skvěle

Courteney také dodala, že se stále cítí mladě, i díky svým přátelům. „Mnoho z nich jsou třicátníci a vůbec mi to nepřijde. Než si to uvědomím, mám pocit, že je nám stejně,“ doplnila.

Cox je ve vztahu s pětačtyřicetiletým muzikantem Johnnym McDaidem a je matkou sedmnáctileté dcery. Coco se narodila do hereččina manželství s Davidem Arquettem. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků