Agáta Hanychová Super.cz

Agáta Hanychová o penězích pro Prachaře: Kvůli rozvodovému vyrovnání vyluxovala účet a rodina přišla o chalupu

Kam jet na hory už musí Agáta Hanychová (37) po prodeji rodinné chalupy v Orlických horách komplikovaně řešit. Chalupu, kam jezdila od dětství se sourozenci a později i se svými dětmi, musela její maminka, herečka Veronika Žilková (60), prodat za 6 milionů korun, aby při rozvodovém vyrovnání s Jakubem Prachařem (38) nepřišla dcera o dům v pražském Suchdole.

"Samozřejmě mě to bolí. Mám s naší chalupou spojený krásný čas, milovali jsme to tam. V Orlických horách jsme od prodeje nebyli a asi tam už nikdy nepojedeme. Nebylo by to pro nás psychicky úplně hezké," řekla Super.cz Agáta.

Vulgární slova na adresu exmanžela. Agáta Hanychová prý na rozvodu nevydělá nic a tohle vzkázala všem ženám

"Milovali jsme to tam, ale co se dá dělat. Zase mi zůstal dům. Peníze za chalupu a všechny z mého účtu už jsou pryč. Ale jsem zase ráda, že vím, že dům je můj, můžu si tam vymalovat, jak chci, a vím, že je to moje," dodala Hanychová, která exmnaželovi poslední peníze vyplatila před dvěma týdny.

Pokud jde o hory, s přítelem Andrejem vyrazila nejprve do Tater a nyní jezdí o dost blíž, na sjezdovku na Ještěd, kterou má hodinu autem od pražského domu. "Lyže baví i Kryšpína. Miu to zatím nechytlo. Letos to zkouší poprvé a je to boj, i když je tady dobrá školička. Hodně dlouho si vybírá trenéra, ale snad se to prolomí," doufá. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků