Nathan Fillion

Nathan Fillion Foto: Televize Seznam

Sexy televiznímu zelenáči štěstí ve vztazích nepřeje: Ani jedny zásnuby neskončily svatbou

Nathan Fillion má za sebou skvělou televizní kariéru. Poté, co se proslavil v seriálech jako Zoufalé manželky, Firefly či Castle na zabití, před pár lety zazářil v první sérii televizního seriálového hitu Zelenáč, který právě můžete sledovat každý čtvrtek od 20:00 hodin na Televizi Seznam.

Co se ale týče osobního života, Nathan tolik úspěchu neslaví. Ve svých 51 letech je stále svobodný i bezdětný. Ačkoliv byl v průběhu let spojován s řadou hereckých kolegyní,
a dokonce i dvakrát zasnoubený, žádný vztah neměl dlouhého trvání. Naposledy byl spojován s bývalou ženou George Clooneyho Kristou Allen.

Svatba nebude! Influencerka A.N.D.U.L.A krátce po zásnubách oznámila rozchod s otcem svého syna

Největší fanouškovskou základnu si sympatický kanadský herec Nathan Fillion vybudoval zejména díky seriálu Zelenáč (The Rookie), na televizních obrazovkách se ale poprvé objevil před více než 25 lety, když mu bylo pouhých 23 let. Původně se chtěl věnovat oboru svých rodičů a stát se učitelem, osud ho ale nakonec zavál jiným směrem. O jeho úspěšné herecké kariéře svědčí jeho jmění, které je odhadováno na 20 milionů dolarů.

První velká láska potkala Nathana v roce 1995, kdy kolegyni z filmu General Hospitals Vanessu Marcil po osmi měsících známosti požádal o ruku. Pár však spolu vydržel jen něco málo přes půl roku, pak vztah ukončili každý se vydal svou cestou.

Oznámila rozchod se snoubencem a muži ji zahrnuli zprávami: Krásná Miss má pro nápadníky vzkaz

V letech 2005 až 2009 pak herec chodil s herečkou ze seriálu Entourage Perrey Reeves, než se však zamiloval do Mikaely Hoover, kterou požádal o ruku po několika měsících vztahu. Bohužel ani tento vztah nedopadl happy endem a nedlouho po začátku velké lásky šli dva známí herci od sebe.

Ve světě šoubyznysu se šušká, že Nathan více než kamarádil s herečkami Felicií Day, Kate Luyben či Christinou Ochoa. Poslední láskou, se kterou se před veřejností neskrýval, byla bývalá žena jednoho z nejkrásnějších mužů světa George Clooneyho, Krista Allen.

Joey z Přátel je zase single: Po víc než roce přiznal rozchod s krásnou produkční (37)

V lásce se pohlednému Nathanovi příliš nedaří, o to víc je ale úspěšný v práci. Čtvrtá série seriálu Zelenáč byla uvedena zkraje letošního roku, a rozhodně není zklamáním. Nathan se v ní samozřejmě objevil v hlavní roli coby John Nolan, nejstarší nováček u losangeleské policie, který využívá své životní zkušenosti, odhodlání a smysl pro humor, aby udržel krok s o 20 let mladšími nováčky. 

Super.cz


Časová osa článků