Marek Dědík s manželkou

Marek Dědík s manželkou Foto: archiv M. Dědíka

Klape jim to i po jedenácti letech. Marek Dědík ze StarDance si s manželkou užíval romantiku jen ve dvou

Tanečník Marek Dědík (39) se loni společně s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou (36) protančil až na krásné druhé místo ve StarDance. Náročný ročník, který hodně ovlivnila pandemie covidu, ho velmi vyčerpal, a tak byl rád, že se po skončení soutěže mohl konečně vrhnout na zasloužený relax.

Od ledna už je ale Dědík opět v jednom kole, což ale ještě neznamená, že se nevěnuje rodině. Tentokrát si ale s manželkou Terezou udělali konečně čas jen sami pro sebe. Synové Bertram Josef (4) a Dorian Marek (1,5) měli zajištěné hlídání, a tak si Dědík s manželkou mohli dopřát wellness pobyt v Karlových Varech.

Bosá farářka ho zneužila a odkopla. Marek Dědík popisoval, jak vznikal jeho úchvatný tanec ve StarDance

„Poprvé jsme oba kluky nechali doma s babičkami a vyrazili jsme si sami užít jeden druhého a odpočinout si. Tím, že oba pocházíme z Moravy, tak stále poznáváme krásy druhé strany republiky. Byli jsme tu již jednou pracovně, ale až nyní si Karlovy Vary užíváme naplno se všemi jejich památkami, především kolonádami s léčivými prameny. Hotel, ve kterém jsme ubytovaní, se nachází v centru a máme výhled přímo na Mlýnskou kolonádu,“ řekl Super.cz Dědík, jenž je za odpočinek jen ve dvou moc rád.

Třikrát stříbrný Dědík byl ve StarDance už popáté, letošní ročník byl nejtěžší. Závěr strávil s tanečnicí na hotelu

„Pro mě to je od StarDance poprvé, co jsem se zastavil a můžu si trochu odpočinout a načerpat další síly na nové pracovní povinnosti, které mě čekají,“ prozradil.

Už teď se moc těší na své taneční kursy pro děti, taneční páry i své oblíbené kursy Latino Ladies. „Od ledna působím na novém sále v prostorách fitka Hanky Kynychové na Pankráci. Rozhodl jsem se již zůstat na jednom místě a neučit na jiných sálech v Praze,“ dodal oblíbený tanečník, který má pro všechny své fanoušky a milovníky tance ještě jednu novinku.

„V procesu přípravy je i nová kolekce tanečního oblečení Dance by Marek Dědík, kterou nyní připravujeme společně s mou manželkou Terezou,“ pochlubil se tanečník, který to ve StarDance roztáčel mimo jiné také s herečkami Pavlou Tomicovou (60) a Jitkou Schneiderovou (49). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků