Kryštof Bartoš

Kryštof Bartoš Michaela Feuereislová

Devadesátky z něj udělaly hvězdu: V bordelu na Jižním Městě se mi nelíbilo, říká benjamínek policejní party

Díky mimořádnému úspěchu seriálu Devadesátky dnes zná herce Kryštofa Bartoše (30) celá republika. Jak svěřil Super.cz, nešlo jen o jeho první velkou televizní roli, ale o vůbec první roli, která stála za řeč. Zadařilo se, jako poručík Tomáš Kozák byl skvělý.

Kryštof Bartoš si zahrál nováčka v policejním sboru a nováčkem je i na české televizní scéně. „V českém prostředí je tohle moje první role, která stojí za řeč. Hrál jsem jen miniroličky, nejdéle jsem byl na place šest dní a teď to bylo padesát,“ řekl Super.cz.

Kontrast mezi slušným chlapem a zločincem. Toto byl nejděsivější z orlických vrahů

Při takovém vytížení není divu, že byl z práce unavený, a to nejen fyzicky. „Jelo se na dvanáctihodinové směny. Snažil jsem se moc netahat si tu práci domů, ale stejně jsem o těch příbězích samozřejmě přemýšlel,“ popsal v rozhovoru pro rádio Expres FM.

Natáčelo se na řadě reálných lokací, kde se příběhy, o nichž seriál vypráví, skutečně staly. Samozřejmě na Orlíku, odkud policisté tahali sudy s těly, herci se podívali také do „bordelu“. „Ten je reálný, stále funguje, je na Jižním Městě. Tam se mi tedy vůbec nelíbilo, tam jsou to pořád těžké devadesátky,“ vyprávěl.

V Discolandu u Ivana Jonáka Ondřej Sokol zapařil: Kdo z mordparty z Devadesátek za něj platil útratu?

Svěřil také, že se seriálovou partou chystá nový projekt, tentokrát divadelní pod režijní taktovkou Ondřeje Sokola.

„V Činoherním klubu chystá Ondřej Sokol inscenaci Macbeth v překladu Martina Hilského, a to s velkou částí herců seriálu Devadesátky. Při natáčení se dala dohromady skvělá parta, tak je super, že můžeme pokračovat dál. Premiéra bude 21. března,“ zve Bartoš k návštěvě. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků