Rozhodně není zimomřivý.

Rozhodně není zimomřivý. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Na premiéru dorazil otužilý Miro Šmajda v krátkých kalhotách a bez dámského doprovodu. Je tedy stále single?

Výrazně na sebe upozornil v roce 2009, kdy skončil v SuperStar na druhém místě. Miroslav Šmajda (34) se v české společnosti jednu dobu příliš nevyskytoval, ale nyní ho přece jen vídáme častěji. Byl jedním z pozvaných hostů na české premiéře filmu Uncharted. „Těšil jsem se hlavně na popcorn. Na ničem jiném nezáleží,“ vtipkoval Miro před projekcí.

Do multikina dorazil zpěvák bez dámského doprovodu, a tak jsme se ptali, jestli je po rozchodu s fotografkou Kateřinou stále single, nebo už zadaný. „Na premiéře jsem byl s partou kámošů i kolegů, každý správně vytuněný plným břichem indické kuchyně,“ říká Šmajda, který takto reagoval na naši přímou otázku, jestli je po jeho boku nějaká partnerka. „Aktuálně spíš kamarádi, kolegové.“

Agátin vztah s pohledným lékařem jen kvete. Došlo i na seznámení s partnerovou malou dcerkou

Zpěvák zaujal svým outfitem. I když venku vládly teploty pod nulou, přišel v krátkých kalhotách. „Já si jen vyhrnul kalhoty s nízkým sedem k vysokým botám, líp se mi pak jí popcorn,“ smál se.

Ptali jsme se ho, jak se rozvíjí jeho hudební kariéra? „Nedávno jsme s mojí kapelou Terrapie vydali album ’Heavy Mental’, takže připravujeme nový klip a v nové sezóně hodně koncertů jak s Walda Gangem, tak s Terrapií,“ říká.

Poznali byste ho? Takhle dnes vypadá roztomilý blonďáček ze SuperStar!

Miro se v době koronavirové pandemie začal věnoval více svému koníčku - focení, které ho pomalu začíná živit. „Rád bych v blízké době spojil focení s výjezdem do zahraničí, protože cestování miluju,“ říká Miro Šmajda. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků